Rosyjski

Język Aleksandra Puszkina, zwany „językiem przeszłości i przyszłości”, powrócił w Polsce do łask i zyskuje coraz większą popularność. Posługuje się nim ponad 300 milionów ludzi na świecie, co sprawiło, iż zyskał rangę języka międzynarodowego.
W dzisiejszych czasach, znajomość języka rosyjskiego zwiększa znacznie szanse na rozwój kariery, dzięki szybko rozwijającej się współpracy polsko-rosyjskiej w dziedzinie ekonomii, techniki i gospodarki.

Dla zainteresowanych nauką języka rosyjskiego, Alta Linguistic oferuje kursy języka rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponujemy lekcje języka rosyjskiego w małych grupach, zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci i młodzieży.

Kurs języka rosyjskiego prowadzony jest metodą DIRECT. Lektorzy (native's i filolodzy) nauczają naprzemiennie, co daje możliwość poznania różnych sposobów artykulacji i wysławiania się. W naszej szkole native speakers prowadzą zajęcia już od poziomu podstawowego!

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom kursantów, dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były ciekawe i prowadzone na najwyższym poziomie.