Hiszpański

Zainteresowanie językiem hiszpańskim znacznie wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat, co sprawiło, iż stał się on drugim na świecie językiem służącym komunikacji. To właśnie język hiszpański stał się oficjalnym językiem takich organizacji międzynarodowych jak: ONZ i UNESCO. Jest językiem urzędowym w 21 krajach, między innymi w Argentynie, Meksyku, Peru, Wenezueli, oraz na Kubie.

Szkoła Językowa Alta Linguistic zaprasza na kurs języka hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania. Proponujemy lekcje języka hiszpańskiego w małych grupach, zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci i młodzieży.

Podobnie, jak pozostałe kursy w naszej szkole, również kurs języka hiszpańskiego prowadzony jest metodą DIRECT. Lektorzy (native's i filolodzy) nauczają naprzemiennie, co daje możliwość poznania różnych sposobów artykulacji i wysławiania się. W naszej szkole native speakers prowadzą zajęcia już od poziomu podstawowego!

Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom kursantów, dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były ciekawe i prowadzone na najwyższym poziomie.