Francuski

Francja została opisana i przedstawiona w wielu książkach i filmach. Większość z nas marzy, by choć raz wjechać na szczyt wieży Eiffla i podziwiać krajobraz Paryża, przejść się po Placu Pigalle lub skosztować oryginalnego croissanta. W Alta Linguistic pomożemy Państwu przełamać barierę językową, by nie stała ona na przeszkodzie w realizacji francuskiej przygody.

W ofercie Alta Linguistic znajdą Państwo efektywne kursy języka francuskiego. Proponujemy kursy językowe dla dorosłych, młodzieży oraz dla dzieci. Przygotowaliśmy lekcje języka francuskiego dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy na francuski dla początkujących oraz na francuski dla zaawansowanych.

Kurs frnacuskiego prowadzony jest metodą DIRECT. Lektorzy (native's i filolodzy) nauczają naprzemiennie, co daje możliwość poznania różnych sposobów artykulacji i wysławiania się. W naszej szkole native speakers prowadzą zajęcia już od poziomu podstawowego!

Staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym oczekiwaniom uczących się i urozmaicać zajęcia oraz przygotowywać je, biorąc pod uwagę potrzeby naszych kursantów: dla młodzieży wprowadzamy elementy przygotowujące do zdania egzaminów, a dla dzieci mamy do zaoferowania elementy gier i zabaw w języku francuskim.