71 339 77 15 office@altaling.eu

Kurs hiszpańskiego – Alta Linguistic Wrocław

Hiszpański to drugi na świecie najpopularniejszy język świata, dzieje się tak z uwagi na fakt, iż niemal cała Ameryka Południowa, jak i sama Hiszpania posługują się tym językiem. W efekcie powstaje wiele współprac i wymian handlowych, gdzie język hiszpański jest przydatny, a czasami nawet niezbędny. Obecnie w Polsce również coraz częściej spotykamy hiszpańskie firmy, jak i samych Hiszpanów, którzy postanowili tu zamieszkać.

Można więc stwierdzić ze hiszpański jest na topie jak i cała kultura tych państw hiszpańskojęzycznych, która kojarzy się nam ze szczęściem, tańcem i swobodą. Szkoła językowa Alta Linguistic  oferuje profesjonalny kurs języka hiszpańskiego na różnym poziomie zaawansowania. Proponujemy realizacje zadań w małych grupach, tak aby kursanci mieli jak najwięcej okazji do posługiwania się tym językiem.

Lekcje są prowadzone zarówno przez native speakerów jak i kompetentnych filologów co daje możliwość obycia się kursantowi z różnymi akcentami jak i wymową. Metoda ta nazywana jest DIRECT i z powodzeniem jest stosowana w naszej szkole. Dodatkowo staramy się urozmaicić kursy języka hiszpańskiego, tak aby najmłodsi uczyli się w formie zabawy, a starsi poruszali interesujące ich tematy i obszary językowe.

Chcemy aby nasza szkoła językowa stale się rozwijała, dlatego tez poszukujemy coraz bardziej nowoczesnych metod nauczania. Nasi kursanci języka hiszpańskiego otrzymują darmowy dostęp do platformy internetowej, gdzie mogą powtarzać materiał lub też uczyć się dodatkowych rzeczy we własnym zakresie.

ALTA LINGUISTIC

Adres

Ołtaszyńska 92c/9
Wrocław

Telefon

71 339 77 15
600 652 526

Email

office@altaling.eu