PRZED NAMI NOWY SEMESTR


W ALTA LINGUISTIC zakończył się semestr zimowy, który był czasem intensywnej pracy dla nas wszystkich i z przyjemnością informujemy, że ogromie nas cieszą jego wyniki.
Wg rankingu platformy Lang Lion, z której korzystamy oraz oceny lektorów, największe  postępy w nauce wśród naszych kursantów, w minionym semestrze, poczynili:
Pan Andrzej z grupy HOUSTON, 
i Pani Marta z grupy CORK, Pan Marcin z grupy SEATTLE, Pan Jędrzej z grupy EXETER, Pani Elżbieta z grupy CAMBRIDGE, Pani Monika z grupy ALMERIA, Pani Agnieszka z grupy ESSEN oraz Pani Katarzyna z grupy MURMAŃSK.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  
Szczycimy się również pracowitością młodzieży uczęszczającej na kursy :
Oliwer z grupy OXFORD, Marta z grupy COLORADO, Martyna z grupy NEWCASTLE, a także naszych najmłodszych, dzieci w wieku od 3 do 6 lat :
Brunon, Szymon,  Olga, Weronika, Mateusz, Julia, u  których najszybciej dostrzegamy postępy.

W minionym okresie z sukcesem wdrożyliśmy program LangLion, który stał się bardzo użytecznym narzędziem do współpracy między lektorami i uczestnikami kursów, a także  doskonałym narzędziem nadzoru rodzicielskiego, czy firmowego.
Ponadto obserwujemy stale rosnące zainteresowanie platformą Direct, która stanowi uzupełnienie materiału realizowanego podczas lekcji.

Przed nami semestr letni, znacznie dłuższy od poprzedniego, gdyż trwa 22 tygodnie.


W nowym semestrze zachęcamy Państwa do angażowania się w zajęcia kulturoznawcze.

W lutym czeka nas Dzień Św. Walentego, na przełomie lutego i marca będziemy degustować bliny na Święto Maslenicy,  marcu angliści zapoznają nas z tradycją dnia św Patryka, 21.03 - powitamy Wiosnę , w maju będziemy celebrować hiszpański Las Fallas, a w czerwcu zakończymy rok szkolny Nocą świętojańską.


Liczymy na to, że semestr letni zaowocuje jeszcze większymi postępami w nauce oraz doskonałymi wynikami na egzaminach.